Datorita numarului mare de comenzi … bla bla

Stiu ca multi dintre voi pun botul la chestia asta si as dori sa va aduc putin cu picioarele pe pamant.

Multe siteuri care vand diverse produse de slabit, au undeva la vedere o nota informativa de genul: “datorita numarului mare de comenzi, stocurile noastre vor expira in curand. grabiti-va“. Eventual, uneori arata si numarul produselor disponibile pe stoc, care de obicei sunt sub 10.

Oameni buni, nu mai puneti botul la vrajeala asta. Stocuri sunt suficiente.

Ei nu vor altceva decat sa va grabiti si sa cumparati produsul lor, eventual fara a cauta pareri despre el sau fara a mai analiza si alte produse.

————–

Pana acum am vazut chestia asta la urmatoarele produse: Turbo Max Blue, Macho Man si gelul Titan.

Nu trag nici o concluzie cu privire la eficienta produselor aici (va recomand sa cititi articolele dedicate) insa vreau sa atrag atentia ca e doar o strategie de marketing, sunt sigur ca stocuri sunt suficiente, iar voi aveti tot timpul la dispozitie sa va documentati temeinic cu privire la produsele respective sa fiti siguri ca sunt ceea ce va trebuie.

Be the best. Fuck the rest! 30 ani. Scriu o data pe saptamana iar cand o fac, o fac bine. Daca ai intrebari si-mi scrii pe fb sau mail, iti raspund in maxim 2 zile.
10/102 ratings
te-a ajutat aceast articol? dă-i un vot

SCRIE UN COMENTARIU / INTREBARE / PARERE

Please enter your comment!
Please enter your name here